Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Używane są one w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgodnie z unijnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że dane osobowe użytkowników
nie są przechowywane ani przetwarzane przez Administratora strony internetowej.

Polityka prywatności w naszym serwisie

Początki funkcjonowania Kolportażu Księży Werbistów w Laskowicach sięgają lat osiemdziesiątych, kiedy to funkcjonowała w Laskowicach Drukarnia Księży Werbistów.

W roku 1991 z Drukarni Księży Werbistów i z Wydawnictwa Verbinum została wydzielona samodzielna jednostka - Kolportaż Księży Werbistów - mająca służyć dystrybucji materiałów publikowanych przez Wydawnictwo Verbinum i drukowanych w Drukarni. Siedziba Kolportażu została ustanowiona w Domu Misyjnym Św. Arnolda Janssena w Laskowicach, gdzie funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Kolportaż Księży Werbistów zajmuje się dystrybucją publikacji werbistowskiego Wydawnictwa Verbinum i innych wydawnictw katolickich oraz prowadzi w Laskowicach księgarnię, w której można nabyć książki, dewocjonalia i artykuły religijne.

Osoby zainteresowane działalnością Kolportażu Księży Werbistów prosimy o kontakt:

Kolportaż Księży Werbistów
ul. Długa 44
86-130 Laskowice
Tel.: (52) 330 70 55 / 330 73 29
Fax: (52) 330 70 56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com