W terminie 9-11 października w naszym domu zorganizowane zostaną rekolekcje dla osób zranionych w sferze swojej seksualności, które przebiegać będą pod hasłem "Spójrzcie na Niego".

Rekolekcje prowadzić będą p. Barbara Łubkowska, teolog i terapeuta oraz o. Krzysztof Piskorz OCD.

Tematem rekolekcji będą zranienia z którymi chcemy zwracać się do Jezusa, w szczególności cierpienia związane ze skutkami molestowania lub wykorzystania seksualnego, z uzależnieniem od pornografii, masturbacji/onanizmu, kontaktów seksualnych, z kompleksami na tle własnej męskości lub kobiecości, ze skłonnościami homoseksualnymi, a także z innymi ranami seksualności.

W ramach dni rekolekcyjnych odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Będzie też możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego oraz okazja do rozmowy indywidualnej z prowadzącymi, jak również szansa przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Zranienia, z którymi przyjadą uczestnicy pozostanie ich tajemnicą, gdyż formuła rekolekcji nie zakłada dzielenia się problemami - zapewniają prowadzący w ulotce informacyjnej.

Hasło rekolekcji zaczerpnięte zostało z Psalmu 34: "Spójrzcie na Niego, promieniejcie radością, a oblicza wasze nie zaznają wstydu". Rekolekcje dostępne są dla wszystkich zainteresowanych. Ich koszt to 220 zł (płatne na miejscu). Rozpoczęcie 9 października o godz. 17.00.

Wszyscy pragnący wziąć udział w rekolekcjach proszeni są o kontakt z panią Barbarą Łubkowską (kom. 607 654 900; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 października 2015 roku.

Joomla templates by JoomlaShine

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. WIĘCEJ